Посадовця Львівського ТЦК судитимуть за приховування майна на 8 млн грн
Керівник не вказав у декларації будинок, земельну ділянку та елітні авто, які оформив на своїх родичів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо заступника начальника Львівського обласного ТЦК та СП, який на момент викриття виконував обов’язки керівника. Про це повідомляє пресслужба ДБР.
Слідство встановило, що упродовж 2023–2024 років посадовець не задекларував житловий будинок площею 139 кв. м та земельну ділянку у Львівському районі. Це майно він оформив на свою тещу, хоча насправді придбав за власні кошти.
«У декларації також відсутні автомобілі Mercedes та Nissan, які були оформлені на батька та сестру посадовця. Фактично ж цими машинами користувалися сам керівник та його дружина. Загальна вартість незадекларованих активів становить майже 8 млн грн», – йдеться в повідомленні.
Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку способу життя посадовця. Експерти з'ясували, що офіційні доходи чоловіка та його родини жодним чином не відповідають вартості придбаного майна.
«Посадовця судитимуть за декларування недостовірної інформації. Санкції статті передбачають до двох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади», – пояснюють у відомстві.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону. Наразі триває підготовка до судового розгляду.