Пожежа у львівській багатоповерхівці: рятувальники вивели з вогню 10 людей

На вулиці Кульпарківській горіла квартира на третьому поверсі - двох жінок госпіталізували до лікарні.Як

Повідомлення про займання у Львові на на вулиці Кульпарківській надійшло до Служби порятунку 6 травня о 17:38. Коли надзвичайники прибули на місце події, з вікон дев'ятиповерхівки вже вибивався густий дим. У квартирі палали домашні речі. Про це повідомляє ДСНС Львівської області.

Через сильне задимлення у під’їзді люди опинилися в пастці. Рятувальники вивели на свіже повітря 10 мешканців із сусідніх помешкань, ще 15 осіб змогли вийти самостійно.

Під час пожежі постраждали дві жінки 1965 та 1966 років народження. Медики діагностували у них отруєння продуктами горіння та госпіталізували у стані середнього ступеня важкості.

«О 17:52 пожежу локалізували, а вже о 17:54 - ліквідували. До роботи залучили 8 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки», - йдеться у повідомленні.

Наразі фахівці встановлюють причину виникнення вогню. Рятувальники вкотре просять львів'ян не залишати ввімкнені електроприлади без нагляду та стежити за станом проводки у домівках.