РФ планує нові атаки по інфраструктурі, є інформація від розвідки, - Зеленський

Розвідка дає відповідну інформацію, тому кожен, чия робота та служба захищати Україну від ударів, має бути так само зосереджений весною, як і зимою

Росіяни готують нові атаки по інфраструктурі. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми знаємо, що росіяни не збираються зупинятись з ударами. Це факт. Вони готують нові атаки по інфраструктурі", - сказав він у вечірньому відеозверненні в неділю.

Президент зазначив, що розвідка дає відповідну інформацію, тому кожен, чия робота та служба захищати Україну від ударів, має бути так само зосереджений весною, як і зимою.

"На кожну загрозу треба реагувати та збивати російські цілі максимум з можливого. По ситуації на Близькому Сході можна побачити, наскільки це непросто дати 100% захисту від ракет і шахедів. Навіть в країнах затоки, які мають більш якісні системи ППО, ніж поки що надали нам партнери, все одно збивають не всю балістику", - сказав він.