росія хоче ізолювати південь України
Ворог цілеспрямовано нищить логістичну інфраструктуру Одещини та тероризує цивільних
Росія цілеспрямовано нищить логістичну інфраструктуру Одеської області. Про це заявив віцепрем’єр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Напередодні окупанти завдали балістичного удару по порту в Одесі та по порту Південний.
“Ворог цілеспрямовано нищить логістичну інфраструктуру Одещини та тероризує цивільних, намагаючись перервати сполучення півдня України. Попри постійні удари, в області триває робота з ліквідації наслідків масованих атак”, - сказав він.
Він нагадав, що росіяни вдарили балістичними ракетами по порту в Одесі. Кількість загиблих зросла до восьми, близько 30 людей зазнали поранень.
Зранку 20 грудня окупанти здійснили атаку по порту Південний, внаслідок цього сталося влучання в резервуари.
Кулеба уточнив, що на Одещині триває робота із забезпечення логістики після атаки на міст у районі Маяків. Наразі мешканці регіону мають сполучення, доступ до всіх необхідних товарів і послуг. Діють альтернативні маршрути транспортного сполучення, які дозволяють забезпечувати прикордонну логістику та зв’язок регіону з іншими областями.
“З безпекових причин не всі деталі можемо публічно комунікувати, водночас гуманітарна ситуація в регіоні залишається стабільною. Над цим працюємо цілодобово”, - додав віцепрем’єр.
Усі пункти пропуску в регіоні працюють, для безперебійного руху “УЗ” призначила додаткову групу вагонів до Кишинева з Одеси та Києва.