Ще 11 бригад приєднаються до програми спецконтрактів для молоді

Найближчим часом до неї приєднаються нові військові частини Збройних Сил України, Морської піхоти, Десантно-штурмових військ та Національної гвардії

Міноборони України розширило проєкт Контракт 18-24, в результаті чого до нього приєднаються ще 11 бригад ЗСУ та Нацгвардії. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Павло Паліса.

Найближчим часом до неї приєднаються нові військові частини Збройних Сил України, Морської піхоти, Десантно-штурмових військ та Національної гвардії.

Таким чином, до програми доєднаються:

Крім них, до програми також приєднаються підрозділи Нацгвардії:

12 бригада спеціального призначення "Азов";

13 бригада оперативного призначення "Хартія".

У лютому українське Міністверство оборони представило проєкт "Контракт 18-24". Згідно із ним, українці віком 18-24 років можуть заключити контракт на військову службу строком в один рік. Добровольцям мають виплатити 1 мільйон гривень, а також до 120 тисяч гривень щомісяця + доплати за бойові завдання, соціальні пільги, іпотеку 0.0% річних та інші бонуси.