Тіла п’ятьох загиблих в одеській пожежі досі не ідентифіковано
Тіла п’ятьох людей, знайдених під завалами в одеському коледжі після пожежі, на ранок середи, досі не ідентифіковано. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України.
«Станом на 7 годину, 11 грудня, відкритого вогню не спостерігається. Продовжуються пошуково-рятувальні роботи та роботи з демонтажу аварійних елементів конструкцій будівлі», — зазначили у відомстві.
Продовжуються заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Рятувальники кажуть, що роботи у секторі А-3 призупинено, у звʼязку з загрозою обвалення перекриття 2-го поверху. Проводяться роботи на першому поверсі сектора А-1 в напрямку сектора А-3 з встановлення підпірних балок під другий поверх.
У внутрішньому дворі провели роботи з встановленння 733 дерев’яних піддони та вивантажено 2 тис 13 тюків з сіном для амортизації при здійсненні демонтажу стіни.
Проведено роботи з демонтажу 5 та 6 поверхів аварійної стіни (сектор D). Демонтаж стіни тимчасово призупинено.
У ДСНС також нагадали, що під час пошукових робіт виявлено тіла 10 загиблих осіб.
«Тіла 5 осіб не ідентифіковано», — додали у відомстві.
Психологи ДСНС здійснюєть постійну роботу щодо надання підтримки родичам загиблих та зниклих осіб.
Додамо, що всього, внаслідок пожежі, загинуло 12 осіб, постраждало 30 осіб, у лікувальних закладах залишається 9 осіб.
Підрозділи ДСНС врятували та евакуювали 40 осіб. Станом на ранок 5 грудня, спостерігалося обрушення згорілих будівельних конструкцій всередині будівлі.
Наразі, відомо про 12 загиблих. Першою із підтверджених загиблих є студентка, тіло другої загиблої людини знайшли під завалами 5 грудня. Тіла ще двох людей під завалами знайшли 6 грудня. 7 грудня знайшли ще три тіла. Також одна людина — рятувальник — помер у лікарні. 8 грудня було знайдено ще два тіла загиблих під завалами. 9 грудня під час розбору завалів виявлено ще два тіла — одне о о 00:35 год., інше - о 5:15 год.
У ДСНС назвали ймовірну причину пожежі у коледжі в Одесі. Відкрито кримінальне провадження. У справі вже є перші підозрювані.