У 65 львівських автобусах перевірили роботу кондиціонерів

Несправні системи кондиціонування виявили у 12 львівських автобусах на маршрутах

Сьогодні, 22 червня, працівники управління транспорту перевірили роботу охолоджувальних систем у 65 автобусах, які курсували на 15 маршрутах. Про це інформує ЛМР.

Перевірили автобуси на таких маршрутах: №11, 14, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 51, 53, 80 та 84.

Несправні системи кондиціонування виявили у 12 автобусах на маршрутах № 14, 21, 34, 37, 41, 51 та 84. Ще 10 транспортних засобів не обладнані кондиціонерами, оскільки їх встановлення не передбачене заводом-виробником.

Найбільше порушень зафіксували на маршруті № 34 — чотири несправні кондиціонери, і на маршруті №14, де несправними виявилися кондиціонери у трьох автобусах.

Перевізники ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр-Львів», ЛК АТП-1, ТОВ «Успіх-БМ» заплатять штраф — 1700 гривень за порушення умов договорів на перевезення пасажирів.

Як повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, результати перевірок місто й надалі оприлюднюватиме публічно, аби перевізники відповідальніше ставилися до комфорту пасажирів.

«Перевіряємо, чи функціонують системи охолодження і чи вмикають їх водії взагалі. Усю цю інформацію ми оприлюднюватимемо, аби перевізники розуміли свою соціальну відповідальність перед пасажирами насамперед. Тих, хто ігнорує правила та надає неякісний сервіс, будемо притягати до відповідальності», — повідомив посадовець.