У центрі зайнятості повідомили, скільки переселенців знайшли собі роботу на Львівщині

Більшість прибулих — із Донецької, Харківської, Херсонської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської областей

З часу повномасштабного вторгнення російських військ на територію України за допомогою у працевлаштуванні до Львівської обласної служби зайнятості звернулося 5992 внутрішньо переміщених українців, з котрих 4283 були визнані безробітними (цього року зареєстровано 960 безробітних з числа ВПО). Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

 Більшість прибулих — із Донецької, Харківської, Херсонської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

Роботою вдалося забезпечити 1633 переселенців (цьогоріч — 530 осіб). В основному вони були влаштовані у заклади оптової та роздрібної торгівлі, на підприємства переробної промисловості, транспорту, охорони здоров’я, у сферу адміністративного та допоміжного обслуговування тощо.

Ще 146 ВПО за скеруванням служби зайнятості проходили професійне навчання, перенавчання або підвищували кваліфікацію (цьогоріч — 64 особи), 59 осіб отримали ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, 17 взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 28 осіб долучилися до виконання суспільно корисних робіт. Компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування вимушено переміщених осіб отримали 344 працедавці, котрі забезпечили роботою 836 ВПО. Загальна сума компенсації — 10 256,6 тис. грн.

У рамках державної програми «єРобота» позитивне рішення про надання мікрогранта для відкриття або розвитку бізнесу з липня минулого року і до вересня поточного в області отримали 22 вимушено переміщені особи.

Читайте також: стало відомо, скільки українців помилково отримують допомогу для ВПО.

Станом на 01.09.2023 року за сприяння Львівської обласної служби зайнятості роботу шукали 235 безробітних з числа осіб, котрі переїхали в нашу область з районів активного ведення бойових дій або тимчасово окупованих територій. Із них 93 отримували послуги у Львівській філії ЛОЦЗ, 41 — у Дрогобицькій, 40 — у Стрийській, 21 — у Червоноградській, 18 — у Самбірській, 17 — у Золочівській, 5 — у Яворівській філіях ЛОЦЗ.