У „Львівелектротрансі“ запрацював новий транспортний функціонал (фото, відео)

У четвер, 3 грудня, на брифінгу у «Львівелектротрансі» повідомили про розробку нового транспортного порталу, який дозволяє миттєво відстежувати у режимі онлайн електротранспорт, переглядати графіки трамваїв та тролейбусів, підписатися на акутальну іфнормацію. Про це інформує кореспондент «Варта1».

https://youtu.be/i1O9AAjdxZo

Павло Маковецький, начальник відділу комп’ютерного забезпечення, впровадження та експлуатації новітніх технологій ЛКП «Львівелектротранс»; Андрій Ковалик, розробник порталу, директор компанії «OneSoft» повідомив про технічні характеристики розробки:


"Хоча розробка порталу let.org.ua тривала з середини 2020 року, нам вдалося зробити значно більше ніж просто сайт установи, це своєрідний порадник для користувача. Можна ознайомитися з усіма видами та можливостями безконтактної оплати для пасажирівQR-код, на сайті, «Приват24», “Bluetooth”, SMS".



Завдяки сайту можна в режимі онлайн монуторити стан електротранспортних ліній, кількість транспорту, оновлення в режимі роботи.

Директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо зазнаначив, що кожен пасажир відтепер зможе в режимі онлайн відслідковувати необхідну інформацію про еклктротранспорт, зміни в русі.



«Кожен із наших працівників вносив свої пропозиції та ідеї на основі багаторічного досвіду, знань та вмінь. Вважаю, що лише у командній роботі можна створити щось нове, і ми цього досягнули. Усі пасажири, львів'яни чи гості міста зможуть відслідкувати у режимі реального часу рух трамваїв та тролейбусів, а також отримувати оперативну інформацію про ремонтні роботи чи будь-які в зміні руху», — зазначив Андрій Свищо.

Розробник порталу, директор компанії «OneSoft» Андрій Ковалик наголосив, що будь-який ресурс створюють із врахуванням всіх побажань замовника.

«Головне кредо у нашій роботіце якість та швидкість виконання поставленого завдання. Згодом спільно з ЛКП «Львівелектротранс» додамо ще багато цікавих функцій у новостворений портал», — підкреслив Андрій Ковалик.

Загалом, на розробку сапйту пішло близько 130 000 гривень.