У Львові 15-річна дівчина на вулиці побила малолітнього хлопця

Ще одна неповнолітня фільмувала все це телефон

У Львові 15-річна дівчина побила малолітнього хлопця. Її батьків можуть притягнути до відповідальності.

Як повідомили у Нацполіції Львівщини, правоохоронці з’ясували, що потерпілого била 15-річна дівчина, ще одна неповнолітня фільмувала все телефон. Усіх учасників події разом з батьками запрошено до територіального підрозділу поліції для опитування в присутності психолога.

Сьогодні, 7 травня, під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відео, на якому дівчина завдає хлопцю ударів по голові рукою та ногою. Подія відбулась напередодні в присутності очевидців, одна з яких проводила відеозйомку.

Читайте також: В озері на Львівщині шукають речові докази

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події. Вирішується питання щодо правової кваліфікації та притягнення до відповідальності батьків 15-річної дівчини, яка побила малолітнього.