У Львові другий день протестують проти законопроекту #12414

До законопроєкту №12414 в останній момент було внесено правки, що фактично знищують незалежність САП та підпорядковують діяльність НАБУ і САП Генеральному прокурору

Сьогодні, 23 липня, о 20 годині у Львові на проспекті Свободи люди протестують проти законопроекту #12414. Про це повідомляє Варта1.

Нагадаємо, 22 липня, Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №12414, який передбачає обмеження повноважень Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Правками до законопроєкту генпрокурор наділяється повноваженнями:

Законопроєкт №12414 було зареєстровано 16 січня 2025 року.

Водночас НАБУ та САП наголосили, що до законопроєкту №12414 в останній момент було внесено правки, що фактично знищують незалежність САП та підпорядковують діяльність НАБУ і САП Генеральному прокурору.

Фото: Варта1