У Львові переселенець палив автівки цивільних перед тим чіпляючи на них номерні знаки ЗСУ

Чоловік розповів, що підпалив автомобіль, який «підвернувся під руку», не уточнивши мотивів своїх дій, а також чому фільмував підпал на відео свого телефону

Шевченківський районний суд міста Львова визнав громадянина винним в умисному знищенні чужого майна, повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 10 квітня.

29 липня 2024 року після 3 години ночі обвинувачений у дворі будинку підпалив автомобіль. Пізніше того ж дня він був затриманий.

У судовому засіданні він визнав вину. Розповів, що підпалив перший автомобіль, який «підвернувся під руку», не уточнивши мотивів своїх дій, а також навіщо сам  почепив номерний знак «ЗСУ» на цей автомобіль і чому фільмував підпал на відео свого мобільного телефону. До цієї події зловмисник із потерпілою знайомий не був та не знав кому належить цей автомобіль.

У минулому цей чоловік засуджувався до 8 років позбавлення волі за розбій і угон автомобіля. У Львові він проживав як внутрішньо переміщена особа.

Машина використовувалась сімʼєю і до військової служби відношення не має. У результаті підпалу транспортний засіб повністю знищено. Власниця заявила цивільний позов про відшкодування збитків.

Читайте також: У Львові через безпритульного сталася пожежа у десятиповерхівці

Обвинувачений перед судовими засіданнями повернув потерпілій 66 тисяч гривень. За рішенням суду він має заплатити ще 220 тисяч матеріальної і 100 тисяч гривень моральної шкоди. Основне покарання для підпалювача становитиме 6 років позбавлення волі.