У Львові погасили ювілейну марку до 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ

У церемонії взяли участь Глава УГКЦ, Апостольський Нунцій та керівництво міста

У Львові урочисто погасили ювілейну марку з нагоди 25-річчя апостольського візиту святого Папи Івана Павла ІІ в Україну. На марці зображений Понтифік, який благословляє народ.

Як повідомили у Львівській міській раді, погашення благословив Блаженніший Святослав, отець і Глава Української Греко-католицької церкви, а також Високопреосвященний архієпископ Вісвальдас Кульбокас — Апостольський Нунцій в Україні.

Під час події Блаженніший Святослав пригадав особливу атмосферу під час історичного приїзду Папи, відзначивши тодішнє єднання суспільства, церкви та держави. Глава УГКЦ подякував львівській громаді за колосальну відповідальність в організації та закликав надалі втілювати плоди цього візиту у життя, творячи спільну культуру. Він також висловив сподівання, що невдовзі Україна прийматиме і нові папські візити.

Урочиста церемонія зібрала духовенство та представників громади. У погашенні марки взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, архієпископ Вісвальдас Кульбокас, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа д-р Михайло Плоцідем, настоятель Архикатедрального собору святого Юра о. Роман Кравчик, почесний громадянин Львова Мирослав Маринович, капелан міськради Андрій Сіданич та парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Фредина.