У Львові презентували єдину цифрову платформу MISTO

У кілька кліків можна оплатити паркування, перевірити рух громадського транспорту, знайти найближче укриття, записатися до ЦНАПу, переглянути графіки відключення електроенергії чи дізнатися останні міські новини

У Львові запрацював застосунок MISTO - єдина цифрова платформа, яка об’єднала десяток найважливіших міських сервісів та актуальну інформацію для мешканців. Про це інформує ЛМР.

Застосунок покликаний стати єдиною точкою доступу до цифрових сервісів міста. Раніше мешканці користувалися окремими платформами для транспорту, паркування чи отримання адміністративних послуг. Тепер найпопулярніші сервіси об’єднані в одному застосунку.

«Ми прагнемо, щоб місто ставало зручнішим для людей. Цифрові сервіси мають економити час мешканців і робити взаємодію з містом простішою.

Ми плануємо також додавати нові сервіси: інтеграція з електронним квитком, штрафи за паркування, різноманітні петиції та голосування, додаткові інформаційні карти та інше», — повідомила Олена Гунько, заступниця з питань цифрової трансформації (CDTO) Львівської міськради.

Серед функцій, які вже доступні користувачам:

«Наша мета — зробити взаємодію мешканців з містом швидшою та простішою. MISTO — це момент, коли всі ці можливості нарешті зібралися в одному місці і реально працюють», — повідомив CEO MISTO Антон Максименко.

Архітектура платформи дозволяє поступово додавати нові сервіси та інтеграції відповідно до потреб громади. У майбутньому перелік доступних можливостей планують розширювати.

Застосунок MISTO вже доступний для завантаження в App Store та Google Play.