У Львові тролейбус № 22 ще чотири дні курсуватиме зі змінами
У зв’язку з погодними умовами завершення робіт і відновлення благоустрою триватиме до 11 серпня включно
У Львові триває масштабна заміна аварійної магістральної теплової мережі на вул. Науковій, роботи відбуваються на кількох локаціях одночасно, зокрема аварійну тепломережу замінюють під дорогою, неподалік перехрестя з вул. Підстригача. Про це повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Тролейбус № 22 ще 4 дні курсуватиме за зміненим маршрутом: здійснюватиме обʼїзд по вул. Володимира Великого — Тролейбусній — Рубчака (у двох напрямках).
Ремонтні роботи відбуваються на смугах руху у напрямку Сихова. Тут замінюють аварійну тепломережу, яка прокладена через дорогу. Відтак з протилежної сторони — на смугах у напрямку ТЦ «Вікторія Гарденс», неподалік перехрестя Наукова — Підстригача, організовано реверсний рух.
«Замінюємо тут магістральний трубопровід великого діаметра — 720 мм. Старі труби ми вже демонтували і зараз монтуємо нову попередньоізольовану трубу і протягуємо її у футляри. Завдяки тому, що труба буде у міцному футлярі — всередині металевої труби більшого діаметра, у разі якихось пошкоджень у майбутньому нам не потрібно буде перекопувати дорогу, щоб витягнути пошкоджену трубу, достатньо буде розкопати з боку проїзної частини дороги і витягнути трубу вже з футляра.
Однак, сьогоднішній дощ дещо сповільнив роботи, тому їх завершення і відновлення благоустрою триватиме до 11 серпня включно», — повідомили у Львівтеплоенерго.
Ремонтні роботи на вул. Науковій, неподалік перехрестя з вул. Підтригача, тривають і у позаробочий час, а також завтра, у суботу, ремонтна бригада теж працюватиме на цьому об'єкті.