У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)

У понеділок фармацевтичний заклад мав розпочати роботу, однак місцеві мешканці організували пікет

Вчора, 22 червня, у Львові на вулиі Городоцькій відбувся протест проти відкриття аптеки «Аксіома Медікал». Про це стало відомо зі соцмереж.

У понеділок фармацевтичний заклад мав розпочати роботу, однак місцеві мешканці організували пікет. У результаті аптеку так і не відкрили.

Жителі району вважають, що поява закладу, який відпускає препарати для замісної підтримувальної терапії людей із залежністю, становить небезпеку для громади. Особливе занепокоєння викликає те, що заклад розташований поруч із житловим комплексом, дитячим майданчиком, церквою та дорогою, якою діти щодня прямують до школи й на гуртки.

Спершу ця клініка працювала на вул. Олени Степанівни. Мешканців прилеглих будинків обурювало те, що уся навколишня територія була вкрита використаними шприцами, медикаментами, медичними відходами та іншим сміттям. Відвідувачі клініки часто поводилися небезпечно: нападали на перехожих, вимагали кошти або іншу допомогу, а у випадку відмови погрожували фізичною розправою. Після розголосу проблеми клініка «Аксіома Медікал» переїхала на іншу адресу і тепер від її діяльності потерпають мешканці вулиці Городоцької.

Зараз відкрито близько 100 кримінальних проваджень проти цієї клініки і її лікарів. Депутати на сесії Львівської міськради звернулись до поліції та прокуратури, щоб вжити невідкладних заходів щодо цієї клініки.

Нагадаємо, у Львові перевірять роботу клініки, на яку скаржаться місцеві жителі