У Львові за час війни 165 тисяч українців отримали медичну допомогу
Місто стало прихистком багатьох українців
Українці, які вимушено переїхали через російську агресію з рідних міст до Львова, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. За час війни лікування й консультації вже тримали понад 165 тисяч людей. Про це інформує прес-служба ЛМР.
В управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради повідомляється, що йдеться про невідкладну і планову допомогу, профілактику, вакцинацію тощо.
Статистика та цифри:
«Так, з різними травмами і пораненнями до лікарень Львова госпіталізували 11 994 вимушено переміщених українців (зараз на лікуванні перебуває 154 людини, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулися:
- 133 290 українців,
- з них 27 894 – діти,
- 2 776 – вагітні жінки.
Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 19 806 людям», - йдеться у повідомленні.
Додамо, що через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові, в Національному центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу.
Читайте також: у центрі НЕЗЛАМНІ медики зробили складну реконструктивну операцію обличчя військовому (ФОТО)
Завдяки підтримці донорів, відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези, а також облаштувати новий сучасний корпус реабілітації: це 7 поверхів із найсучаснішим обладнанням для відновлення.
Ознайомитися з проектом можна на сайті
Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців.