У Львові затримали організатора схеми для чоловіків, який продавав «путівки» до Румунії за $8000
30-річного львів’янина спіймали «на гарячому» на вулиці Стрийській під час отримання всієї суми гонорару.
Слідчі поліції Львівщини спільно зі Службою безпеки України викрили та затримали 30-річного мешканця Львова, який підозрюється в організації каналу незаконного переправлення військовозобов'язаних чоловіків призовного віку через державний кордон. Про це повідомили у пресслужбі Поліції Львівщини.
Як встановили правоохоронці, в умовах воєнного стану зловмисник розробив схему нелегального трансферу до сусідньої країни. За 8 тисяч доларів США він гарантував «клієнту» організацію безпечного перетину державного кордону України з Румунією «зеленкою» — поза межами офіційних пунктів пропуску. Ба більше, як додаткову послугу за 300 євро ділок пропонував посприяти у подальшій легалізації в’їзду на території Європейського Союзу.
«Правоохоронці затримали фігуранта в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на вулиці Стрийській у Львові. Затримання відбулося одразу після одержання ним обумовлених грошових коштів у сумі 8 тисяч доларів», — йдеться в офіційному повідомленні правоохоронних органів.
Наразі львів’янину вже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.
Санкція цієї статті передбачає суворе покарання — позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися відповідною діяльністю на строк до трьох років, а також обов'язкову конфіскацію майна. Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють, чи мав затриманий спільників серед прикордонників або інших осіб.