У пʼятницю Львівщина попрощається з молодим Героєм Степаном Вашутою
Життя захисника обірвалося 08 лютого 2026 року в бою за Україну
Завтра, 20 лютого 2026 року, відбудеться прощання та чин похорону з Героєм нашої громади – Вашутою Степаном Васильовичем, 2002 р.н.. Про це інформує Відділ культури, молоді та спорту Щирецької селищної ради.
Кортеж з тілом буде рухатися зі Львова до селища Щирець.
Зустріч Героя біля АЗС (початок Щирця) о 12.00 год. Далі кортеж відправиться до храму Пресвятої Трійці для поминальної молитви.
Після церкви кортеж відправиться на кладовище в с. Велика Горожанка (транспорт відправлятиметься від храму Пресвятої Трійці).
На війні з російським агресором загинув Вашута Степан Васильович, 2002 р.н., уродженець с-ща Щирець. Солдат. Життя захисника обірвалося 08 лютого 2026 року в бою за Україну, її свободу та незалежність біля селища Новоселівка Ізюмського району Харківської області під час виконання обов’язків військової служби.