У понеділок Львівщина попрощається з Героєм Петром Тоганом
Захисник 5 серпня 2026 року загинув у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області
Завтра, 10 серпня Куликівська громада зустрічатиме на щиті Героя — Петра Тогана, уродженця села Мервичі (Візенберг).
Зустріч Героя відбудеться завтра, у рідному селі Мервичі (Візенберг), о 12:00 год. Де відбудеться парастас у батьківському домі на вул. Молодіжній.
Після парастасу похоронна процесія вирушить до храму Архистратига Михаїла, де відбудеться чин поховання. Поховають Героя на місцевому кладовищі.
Захисник 5 серпня 2026 року загинув у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області під час виконання бойового завдання. Вірний військовій присязі та Українському народові, він мужньо виконав свій військовий обов’язок у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.