У Тернополі водії приватних маршруток подають на звільнення
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Вчора ми з хлопцями страйкували, бо в таких умовах, коли встановлені в маршрутках валідатори то працюють, то ні, а з нас вимагають обслуговувати пасажирів і слідкувати за дорогою, ми працювати не можемо. Напруження колосальне. Цілий день люди мало не проклинають нас, що ми з них здираємо гроші. У нас нині семеро водіїв подали заяви на звільнення з роботи. Як далі так буде, я теж звільнюся, запчастини сам купляю, заправляюся, витрати великі а власник про збільшення зарплати нічого не каже», - розповів кореспонденту агентства водій маршруту номер 14 пан Микола, який вчора страйкував разом із своїми колегами.
За спостереженням кореспондента агентства, на згаданому маршруті зранку мікроавтобусів було дуже мало, як і на інших. Очевидно, що знову не всі перевізники вийшли на роботу.
Натомість, побільшало тролейбусів.
«Бачите, як приперло, то і тролейбуси вже є. А водії маршруток обнагліли, вічно хочуть підвищення зарплати, кажуть щоб квиток 6 гривень коштував, то це ще більш-менш для них, а так, як зараз, 4 грн через валідатор, а хто немає картки – то 5 грн, то це їх не влаштовує. Бо грошей в кишеню не зможуть брати. А влада добре зробила, що випустила більше тролейбусів на лінію. Так, тіснувато, людей багато, але треба дати зрозуміти приватникам-перевізникам, що можна і без них обійтися, нехай задумуються», - сказала кореспонденту агентства тернополянка Дарія Маліцька.
Як повідомляла Varta 1, напередодні у Тернополі приватні перевізники страйкували, вимагаючи відмінити електронний розрахунок пасажирів за проїзд.
Після наради, що відбулася у міськраді, було вирішено встановити у маршрутках додаткові зчитувачі оплати проїзду, а також з 15 січня тимчасово запровадити роботу контролерів. Окрім цього, перевізникам рекомендовано узгодити з водіями питання розміру заробітної плати.