Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

Україна попрощалася з загиблими в бою батьком та сином (ФОТО)

Вони пішли пліч-о-пліч захищати Україну у перші дні повномасштабного наступу.

Україна попрощалася з загиблими в бою батьком та сином (ФОТО) Україна попрощалася з загиблими в бою батьком та сином (ФОТО)

Сьогодні у Києві українці попрощалися із загиблими під містом Бахмут у Донецькій області Олегом і Микитою Хомюками - батьком та сином. Про це повідомляє Укрінформ

Громадянська панахида відбулася на Майдані Незалежності.

Олег із позивним «Хома» та його син Микита з позивним «Турист» загинули в боях за Бахмут. Під час обстрілу батько накрив собою сина, але снаряд розірвався біля їхніх голів.

Чоловіки загинули разом.

Фото: Укрінформ

Родина Хомюків з перших днів повномасштабної російсько-української війни долучилися до складу 206 окремого батальйону Сил територіальної оборони Збройних сил України. Вони визволяли Київську та Херсонську області, потім обороняли Бахмут.

Поховають батька та сина Хомюків на Лісовому кладовищі в Києві.

Читайте також: Україна прощається з Героєм Дмитром Коцюбайлом 

Додамо, що зараз у Бахмуті на Донеччині триваю жорстокі бої. Ворожі війська використовують усі можливі засоби для оточення міста, але українські військові тримають оборону.