Україна відповість Росії за її нічний удар по українських містах, - Зеленський

Україна не залишає такі удари без відповіді. Українські далекобійні дрони це забезпечують.

У ніч на 26 липня Росія завдала комбінованого удару по території України, під обстріл потрапили Сумська, Харківська та Дніпропетровська області. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram-каналі.

Ворог використовував ракети, зокрема балістику, та дрони.

"Рятувальники одразу відреагували. Я вдячний за цю незмінну оперативність допомоги нашим людям. Є поранені внаслідок російського удару. На жаль, також є загиблі. Мої співчуття", - уточнив президент. 

Він додав, що Україна не залишає такі удари без відповіді. Українські далекобійні дрони це забезпечують.

"Російські військові підприємства, російська логістика, російські аеропорти мають відчувати, що російська ж війна має для них реальні наслідки. Влучність наших дронів, щоденний характер українських відповідей – це один з тих аргументів, які точно наблизять мир", - додав Зеленський.