Українська журналістка вплинула на рішення Трампа надати зброю Україні

Позиція Трампа змінюється на тлі поведінки російського президента Володимира Путіна

Президент США Дональд Трамп був вражений спілкуванням з українською журналісткою Мирославою Пецою під час саміту НАТО в Гаазі. Про це повідомляє видання Axios.

Журналістка BBC України Мирослава Пеца запитала американського президента про ППО. Чи готові США продати їх Україні в той час, коли Росія посилила бомбардування українських міст.

У відповідь Трамп запитав, чи Мирослава зараз живе в Україні, і вона розповіла, що перебуває з дітьми у Варшаві, бо так хотів її чоловік, який служить у ЗСУ.

"Це важко", — відреагував Трамп.

"Побачимо, чи зможемо надати їх, — сказав він про ППО. — Їх дуже важко отримати. Вони нам теж потрібні. Ми постачали їх до Ізраїлю, і вони дуже ефективні. На 100% ефективні".

Потім він подякував Мирославі за запитання і попросив передати привіт чоловікові.

"Ця розмова багато значила не лише для мене, а й для всієї української нації", — поділилася Мирослава своїми враженнями від діалогу з Трампом.

"Я не була готова відкритися про свої особисті проблеми найвпливовішому чоловіку на світі. Але здавалося, що він усвідомив особисту ціну, яку моя родина платить у цій війні, і хотів мене заспокоїти".

Читайте також: У церкві на Івано-Франківщині поліцейський врятував 6-річну дівчинку від смерті (ФОТО)

Позиція Трампа змінюється на тлі поведінки російського президента Володимира Путіна, який завдав масштабного авіаудару по Україні відразу після телефонної розмови з Трампом.