Усі комунальні підприємства перейшли на зимовий режим роботи

Як повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР, відповідно до розпорядження міського голови Львова, з 13 листопада усі комунальні підприємства, задіяні в роботі з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі, перейшли на зимовий режим роботи. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.



Згідно з розпорядженням, районні адміністрації міста як балансоутримувачі вулично-дорожньої мережі мають забезпечити:



Керівники усіх «Шляхово-ремонтних підприємств» Львова мають подати районним адміністраціям перелік спеціальної техніки, яка буде задіяна до цілодобового режиму роботи та забезпечити необхідну кількість техніки для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі з 18.00 год до 08.00 год у разі інтенсивного снігопаду.


ЛМКП «Львівводоканал» доручено укомплектувати аварійні бригади необхідними матеріалами для оперативної ліквідації аварійних ситуацій на водопроводах і каналізаційних колекторах, які можуть виникнути в зимовий період.


ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» доручено забезпечити резервне електроживлення об’єктів теплопостачання в разі знеструмлення.


ЛКП «Зелений Львів» і ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» відповідають за своєчасне очищення від снігу пішохідних доріжок у парках, скверах та на території цвинтарів.


ЛКП «Львівсвітло» відповідає за належне освітлення вулиць та доріг міста, зупинок громадського транспорту, шляхопроводів і транспортних розв’язок міста.


Усім іншим комунальним службам доручено забезпечити цілодобову готовність техніки, що задіяної в роботі з прибирання міста.


Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП по районах, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. ЇЇ обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер. Зокрема цього року було закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. Техніка уже зареєстрована і готова надавати відповідні послуги. На нову техніку встановили GPS-трекери.


Також закуплено 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш. Наявність солі в піскосуміші має бути 20%. Якщо необхідно, в залежності від погодних умов, додаватимуть більше солі.