Від Київ за три дні до слова на три букви: у розвідці детально розповіли про цілі кремля
Головна мета була - відродження радянського союзу
Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що на початку повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року до України керівництво рф ставило за мету – повний контроль над державою. Про це він сказав у інтерв'ю «РБК-Україна».
Проте російські окупанти розглядали різні варіанти, щоб, залежно від ситуації, вибрати найбільш вигідний.
«Ви знаєте, спочатку я думав, що це якесь недопрацювання, недолугість. Так, мета спочатку була – повний контроль України. Але далі щось треба було формулювати. Якщо ще військовий аспект вони якось сформулювали для себе – це в них були таємні документи, але політично для суспільства, для цієї маси вони нічого такого конкретного не дали. Але з часом я зрозумів, що вони правильно зробили. Найімовірніше за все, вони розглядали всі варіанти, тому й зробили собі таку вилку, щоб у будь-який момент мати можливість сказати: »ми всіх перемогли«, »мета досягнута«, »перемога, ура!", - пояснив очільник ГУР.
Буданов також нагадав, що у перші дні вторгнення окупанти розраховували не пізніше ніж на третій день увійти до урядового кварталу, підняти або два прапори – російський та український і змінити керівництво, або взагалі один російський прапор.
«Вони, до речі, цю ідею так і до кінця не пропрацювали. І далі, не пізніше ніж на 10-ту добу після цих трьох днів, тобто на 13-14 день подавити осередковий спротив у разі, якщо він буде. Бо вони навіть дуже сумнівались, що він буде. Ось уся мета», - зауважив Буданов.
Кінцева мета окупантів була – відродження Радянського Союзу.
"Вони й зараз цього хочуть. Але, як то кажуть, слово на три букви – «увы», - резюмував головний розвідник України.
Читайте також: розвідці розповіли, скільки людей росія мобілізує щомісяця
Також очільник розвідки пояснив що саме вважатиметься закінченням війни в Україні.
Кирило Буданов, очільник Головного управління розвідки Міноборони України, пояснив, що завершенням війни в Україні стане повернення до кордонів 1991 року.