Як у Львові боряться з засніженими дахами та бурулями: куди звертатись у разі пошкоджень майна (фото, відео)
У Львові після засніженого дорожнього покриття та засніжених дахів багатоповерхівок почалася інша проблема — бурульки та ожеледиця, які утворилися внаслідок перепаду температури. Про те, як не стати жертвою льодової брили та куди звертатись у разі пошкодження майна, розповіли кореспонденти «Варта1».
Варто пам’ятати, що сніг чи крига з даху можуть пошкодити транспортні засоби та травмувати пішохода.
Про те, хто за такі ситуації нестиме відповідальність і куди звертатися прокоментували Олександр Одинець та Андрій Зозуля.
Також і з постраждалих нещодавно є 20-річна львів’янка, на яку, 14 лютого, біля арт-готелю «Модерн» впали брили льоду.
Як діагностували лікарі, дівчина отримала серозні травми: забій спини, руки та відкритий перелом ноги.
Зараз найкритичніші намерзанння криги та великі скупчення снігу на будівлях опрацьовуються спеціальною технікою — автовишками або здійснюються силами професійних альпіністів.
«Станом на 15 лютого, опрацьовано 250 будівель, а також впродовж двох днів було опрацьовано 12 об’єктів навчальних закладів. Наслідки від падінння снігу чи криги повинен відшкодовувати власник будівлі чи закладу», — інформує Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
У разі, якщо сніг чи лід падає на автівку, відбувається пошкодження майна, то першочергово можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за номером 1580.
Вона розподіляє такі звернення за виконавцями для реагування. Можна телефонувати до балансоутримувача будинку — управлінську компанію чи ОСББ, а також у районну адміністрацію або департамент житлового господарства та інфраструктури.