З 1 вересня безкоштовні обіди мають отримувати учні 1–11 класів по всій Україні, - Свириденко

Сьогодні безкоштовне харчування вже забезпечене для всіх дітей у прифронтових громадах та учнів 1–4 класів у всіх областях

Прем'єр-міністр України Юлія Свириденко провела нараду з керівниками ОВА та синхронізували роботу щодо виконання пріоритетів Уряду в регіонах. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Свириденко.

Учасники наради сфокусувалися на ключових темах:

Окремо обговорили готовність регіонів до наступного етапу реформи шкільного харчування. 

Очільниця Уряду наголосила, що з 1 вересня теплі обіди мають отримувати учні 1–11 класів по всій Україні. Сьогодні безкоштовне харчування вже забезпечене для всіх дітей у прифронтових громадах та учнів 1–4 класів у всіх областях. Уряд уже розподілив 1 млрд грн на модернізацію 73 харчоблоків у школах по всій Україні.

«Шкільне харчування — це не лише про соціальну підтримку, а й про розвиток місцевої економіки, робочі місця та підтримку українських виробників»,  — додала Юлія Свириденко.