З російського полону повертаються 160 українських військових
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Сьогодні, 26 червня, у результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року. Про це інформує Генштаб ЗСУ.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених, зокрема, 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.