Портал оперативних новин Varta1 Портал оперативних новин Varta1

З’явилися світлини чорної хмари, яка накрила Тернопіль після вибуху (ФОТО, ВІДЕО)

Деталі від ОВА

З’явилися світлини чорної хмари, яка накрила Тернопіль після вибуху (ФОТО, ВІДЕО)  З’явилися світлини чорної хмари, яка накрила Тернопіль після вибуху (ФОТО, ВІДЕО)

Під час тривоги на Тернопільщині армія РФ завдала удару по промисловому об’єкту, повідомили під час брифінгу в Тернопільській ОВА, передає «Укрінформ».

«Близько 3:00 ми отримали повідомлення про пожежу на одному з підприємств міста Тернополя. По прибуттю на місце події було встановлено загоряння внаслідок влучання в одну з місткостей, де зберігалися паливно-мастильні матеріали, внаслідок чого виникла пожежа. Для ліквідації пожежі було залучено близько 20 одиниць техніки та 90 рятувальників. Також залучили два пожежні поїзди з Тернополя і Львова», - повідомив начальник Головного управління ДСНС України в Тернопільській області Віктор Маслей.

Читайте також: у Тернополі триває ліквідація пожежі, яка виникла через удар шахеда.

О 6:50 пожежу локалізували. Наразі відбувається гасіння пожежі, - повідомили в ДСНС.