Заступник голови ЛОДА висунув ініціативу для переробки паперу

Необхідно максимально використовувати електронний документообіг і правильно поводитися з відходами.

На цьому наголосив заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

Посилаючись на слова міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета про те, що майже 70 % звітів, які готують облдержадміністрації в Україні, непотрібні, він зазначив, що щодня його бентежить: куди діваються ці стоси паперу, що часто ростуть на його столі.

Тож Ігор Холод зарпропонував разом зібрати всю макулатуру у Львові, а кошти з її переробки спрямувати на потреби дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

«Разом ми можемо зібрати всю макулатуру у Львові, і заробити для »Джерела« 100 тисяч гривень. За нинішніми цінами, це близько 50 тонн непотрібного паперу.

У нас на підприємстві вже був такий досвід. Ставимо коробки, розміщуємо на них qr-код, коробка наповнюється, людина на будь-якому підприємстві сканує код — і наступного дня ми забираємо. У нас є склади і тюкатори. Ми забирали навіть небагато паперу, бо взяли собі це за соціальну місію, аби він не потрапляв у загальне сміття, щоб можна було переробити.

Тепер хочемо залучити всіх львівських поліграфістів, державні й муніципальні установи, приватні підприємства. Цікаво? Буду Вас сам виловлювати на зустрічі, але зголошуйтеся і самі!» — написав він у «Facebook».

Для цієї мети створять сайт, на якому в онлайн-режимі відображатиметься, як просувається справа, скільки до 100 тисяч бракує.

Заступник голови ЛОДА зазначив, що ця акція має бути не разова, а треба виробити звичку правильного поводження з відходами.

«Вже сьогодні ми зустрілися з керівницею відділу соціальних проектів та розвитку Центр »Джерело« Dzherelo Centre Наталею Сіреджук (Natalja Siredzhuk) та представниками інтернет-магазину канцтоварів ROMUS Романом Дунцем та маркетологом Елеонорою Кошлєвою. Обговорили наші перші кроки. Вже скоро розкажемо більше», — додав він.

Чиновник також пояснив чому вибрали центр «Джерело»: «Ви, певно, знаєте, що це унікальний навчально-реабілітаційний центр, де щодня навчаються 250 дітей зі Львова, які мають обмежені можливості. Їх забирають щодня спеціальними автобусами. І один такий центр вже мало для Львова. Хоч місто може собі дозволити фінансувати його тільки на 80 %. Тож у майбутньому »Джерело« бачить себе навчально-методичним центром, який координує роботу регіональних центрів для особливої молоді і дітей. Три такі дочірні центри для молоді від 18 років вже створені в різних районах Львова».