Зеленський уточнив, в який момент запрацює тиша

Він підтвердив готовінсть України до 30-денного припинення вогню по всій лінії фронту

Президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів делегацій Києва та Вашингтона в Саудівській Аравії  підтвердив готовінсть України до 30-денного припинення вогню по всій лінії фронту. Про це він сказав у відеозверненні.

«Нашою українською пропозицією на цю зустріч з американцями було три речі:

Американська сторона розуміє наші аргументи, сприймає наші пропозиції, я хочу подякувати Президенту Трампу за конструктивність розмови наших команд. І сьогодні в розмові була пропозиція американської сторони зробити перший крок одразу далі і на 30 днів спробувати встановити повне припинення вогню, не тільки щодо ракет, дронів і бомб, не тільки в Чорному морі, а також по всій лінії фронту», — повідомив Зеленський.

Україна сприймає цю пропозицію, вважає його позитивним і готова зробити такий крок.

«Сполучені Штати Америки мають переконати Росію зробити це. Тобто ми погоджуємось, і якщо «рускіє» погодяться – у той момент тиша запрацює. Важливим елементом розмови сьогодні є готовність Америки відновити оборонну допомогу Україні, також допомогу розвідданими. Україна готова до миру. Свою готовність припинити війну чи продовжувати війну повинні показати в Росії. Настав час для повної правди. Я дякую всім, хто допомагає Україні», — додав президент.