Жалоба і біль: у Львові 13 липня відбудеться прощання з п’ятьма воїнами і бойовою медикинею
Герої Роман Дідик, Іван Мороз, Олег Чміль, Денис Гузнер, Орест Смик та Наталія Депа знайдуть вічний спочинок на Личаківському кладовищі
У четвер, 13 липня, Львів попрощається з шістьма Героями. Роман Дідик, Іван Мороз, Олег Чміль, Наталія Депа, Денис Гузнер, Орест Смик захищали Україну від російських окупантів.
Як повідомили у ЛМР, чин похорону Романа Дідика, Івана Мороза, Олега Чміля розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Чин похорону Наталії Депи, Дениса Гузнера, Ореста Смика розпочнеться о 15:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 15:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
Роман Дідик (08.05.1969 – 07.07.2023) Львів’янин.
Навчався у середній загальноосвітній школі №54 міста Львова. Технічну освіту здобув у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва» за спеціальністю «слюсар з ремонту автомобілів».
Працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Електрон-Т». У вільний час полюбляв майструвати.
Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації захищав Україну у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.
У Романа Дідика залишилися брат та двоюрідні сестри.
Іван Мороз (22.03.1969 – 08.06.2023) Уродженець села Бібщани Золочівського району Львівської області.
Навчався у Поморянському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області. Технічну освіту здобув у колишньому Львівському технікумі радіозв’язку.
Працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «Руш» та товаристві з обмеженою відповідальністю «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар».
Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну у лавах 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України. Загинув на східному напрямку.
В Івана Мороза залишилися дружина, дві доньки, син та брат.
Олег Чміль (07.07.1981-06.07.2023) Уродженець міста Лозова Харківської області.
Навчався у Середній школі №88 міста Львова (сьогодні – Ліцей «Львівський» Львівської міської ради). Після завершення навчання проходив військову службу у м. Бориспіль Київської області та м. Саки (Автономна Республіка Крим).
У мирний час працював різноробом.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
В Олега Чміля залишилися батько, тітка, мачуха, сестра та двоюрідний брат.
Денис Гузнер (05.02.1993-09.07.2023) Львівʼянин.
Навчався у середній загальноосвітній школі №65 міста Львова. Закінчив Вище професійне училище №20, вищу освіту здобув на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.
У мирний час працював приватним підприємцем. Був талановитим кухарем. Разом із друзями захоплювався компʼютерними іграми, де у змаганнях здобував призові місця, вміло ремонтував компʼютери та електроніку.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. За особисту мужність та виконання бойових завдань у «гарячих» точках фронту був нагороджений численними відомчими відзнаками.
У Дениса Гузнера залишилися мама, дружина та брат.
Орест Смик (17.12.1984-04.07.2023) Уродженець села Дмитровичі Мостиського району Львівської області.
Навчався у комунальному закладі Львівської обласної ради «Червоноградська загальноосвітня школа-інтернат». Здобув технічну освіту у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова» за спеціальностями «столяр-будівельний» та «столяр-виробник декорацій».
Працював на будівництві різноробочим. Захоплювався спортом та риболовлею.
Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини у складі військової частини А4821 Збройних Сил України.
В Ореста Смика залишилась мати, брат, сестра та інші родичі.
Наталія Депа (01.09.1992-09.07.2023) Львів’янка.
Закінчила середню загальноосвітню школу №1 міста Львова. Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зенововича Ґжицького за спеціальністю «Лікар ветеринарної медицини». Здобула другу вищу освіту за фахом «Лікар-косметолог».
Займалась підприємницькою діяльністю у сфері косметології, створила приватну клініку і була її керівницею.
Із початком повномасштабного російського вторгнення разом із батьком добровільно стала на захист Батьківщини та приєдналася до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконувала бойові завдання з порятунку побратимів на східному напрямку.
У Наталії Депи залишилися мати, батько та рідний брат, який у званні офіцера продовжує боронити рубежі держави у складі Державної прикордонної служби України.