«У ротах залишилось по 10–15 людей. Безвихідна ситуація» — окупанти висловлюють небажання воювати в Україні (ВІДЕО)

Вони вимагають від своїх командирів повернути їх додому.

«У ротах залишилось по 10–15 людей. Безвихідна ситуація» — окупанти висловлюють небажання воювати в Україні (ВІДЕО)

Російські окупанти описують критичну ситуацію в підрозділі та висловлюють небажання воювати в Україні та вимагають повернути їх додому.

Про це свідчать перехоплені розмови окупантів, опубліковані Головним управлінням розвідки Міністерства оборони

У перехопленій розмові окупанти розповідають, що від їхніх підрозділів майже нічого не залишилось. Вони вимагають від своїх командирів повернути їх додому.

«Справи взагалі сумні тут. Інженери, які приїхали — 6 людей, їх одразу тут у піхоту віддали. І вони сьогодні пішли розмовляти, всі у відмову. Вони готові сісти, перервати контракт. Їм все п**** (індиферентно). Від нас тут залишилось декілька людей, вони також всі завтра-післязавтра поїдуть. У військову поліцію, прокуратуру, вони всі звільняються», — каже окупант.

Далі він розповідає, як до них в підрозділ прийшов на розмову замполіт бригади: «Всі ви в піхоту йдете. Ми тут всі зал… (вперлись) дружньо «та пішли ви нах…» (геть). Флесов психанув, ледь цьому замполіту бригади є… (обличчя) не розбив. Той від нього тікав. Просто вирішили всіх нас в піхоту. Немає людей. У ротах залишилось по 10–15 людей. Безвихідна ситуація. У них в штабі данні висять — укомплектованість нашої бригади 87 %. Нас тут навіть 10 % не набереться. Навіть якщо ви зараз командирами взводів приїдете, вам ні з ким працювати. Немає ні саперів, ні екіпажів. Немає керівників. Ми вже морально так вбиті… Мені вчора так мультануло, я думаю, зараз ці замполіти хоч раз ще прийдуть, я їх тут тварюк розстріляю. Нерви здають. У мене в голові не тримається: чому не виведуть нас? Від БТГр нічого не залишилось. По 10–15 людей. Від нашої роти тут на передку 7–8 людей».

Нагадаємо, що російські військові неодноразово скаржилися у телефонних розмовах про неможливість набрати новий склад.

війна ГУРперехоплені розмови розвідки