АН12, який аварійно сів під Львовом, свого часу вже потрапляв у сумнівну історію з контрабандою (фото)

Сьогодні зранку, 4 жовтня, 07:10 годині, рятувальники Львівщини отримали повідомлення про аварійну посадку транспортного літака Ан-12, неподалік міжнародного аеропорту «Львів». Як виявилось, літак уже потрапляв в сумнівну історію на Закарпатті, пов’язану з контрабандою. Про це пише “Мukachevo.net”.

Як повідомляла “Варта1“, за попередніми даними на борту літака було 8 людей, серед них 5 загиблих та 3 поранних перебуває у лікарні.

Редакція “Mukachevo.net” повідомляє про один цікавий випадок зі схожим літаком Ан-12, який мав місце у 2014 році.

Фото: “Mukachevo.net”

Тоді, 16 серпня, в аеропорту Ужгород сів вантажний літак AN-12, який запідозрили в контрабанді товару.

У статті було опубліковано серійний номер літака, який можна з легкістю знайти на відомому сайті. Це був Ан-12, з реєстраційним номером 50815B.

Ми знову ввели цей реєстраційний номер використовуючи відомий сервіс та побачили, що це той самий літак, який сьогодні здійснював рейс Віго–Львів, але не долетів до точки призначення, зникнувши з радарів.

Нагадаємо, тоді у 2014 році джерело “Мукачево.net” інформувало, що вантаж був хоч і задокументований, але мав контрабандне призначення.

За попередньою інформацією, йдеться про начебто транзитний вантаж (текстиль) з Сербії, який за документами має бути доставлений у Білорусь. Втім, як самі документи, так і вантаж та спосіб його транспортування викликають серйозні підозри.

Літак AN-12 BK, попередньо турецької компанії, приземлився на території Ужгородського аеропорту ще в 12.00 год. за київським часом, у суботу, 16 серпня.

За неофіційною інформацією, його розвантажували двічі: спершу відразу після приземлення, вдруге — вже ввечері, близько 19:00 год., коли вантажем та літаком зацікавилися спецслужби — СБУ.

Власний кореспондент видання побував на місці подій ввечері, під час спроб вдруге розвантажити літак та зафіксував усе на фото.

Джерело видання інформувало, що вантаж хоч і задокументований, але має контрабандне призначення, і до нього має відношення члени Партії регіонів, точніше її молодіжного крила — ВМГО «Молоді Регіони».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!