Андрій Свищо, директор «Львівелектротрансу» отримав запобіжний захід (фото)

Андрій Свищо, директор ЛКП «Львівелектротранс» якого підозрюють у зловживанні службовим становищем, отримав запобіжний захід. Суд обрав йому нічний домашній арешт. Про це з посиланням на рішення Галицького районного суду Львова, оприлюдненого 21 липня, пише Дивись.info

Під вартою Свищо проведе два місяці — з 23.00 по 06.00 год, тобто до 15 вересня нинішнього року.

Андрій Свищо, фото з відкритих джерел

Підозрююваного зобов’язали прибувати до слідчого, прокурора або суду за першим викликом, не відлучатися з постійного місця проживання в зазначений час нічного арешту (з 23.00 до 06.00 год.) без дозволу слідчого, прокурора або суду, повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну місця свого проживання, роботи, здати закордонний паспорт та інші документи, які дають право на виїзд за межі України, утриматись від спілкування із посадовцями ТОВ «Статус Енерго».

Нагадаємо, наприкінці травня нинішнього року обласна прокуратура повідомила  йому про підозру через закупівлю електроенергії для ЛКП.

Тоді у міській раді Львова заявили, що справа стосується закупівлі електроенергії, під час якої вдалося зекономити 5,3 млн грн бюджетних коштів.

Відтак, Андрія Свища підозрюють у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!