“Антитіла” програли першу судову інстанцію у справі інтелектуальної власності

Сьогодні Волинський суд, знехтував правами гурту “Антитіла” на свою ж інтелектуальну власність, виніс вирок у якому відмовив у задоволенні судового позову популярному гурту. Справа стосувалась піратських записів. Про це повідомили, на сторінці гурту у “Facebook”, самі ж музиканти.

Суддя Черняк визнав, що будь-хто може копіювати фонограми із ліцензійних дисків музикантів із метою заробітку.

І це не буде порушенням законодавства.

“Сьогодні, невідомі знову з’явилися під час оголошення судового рішення не на користь “Антитіл”. Цікаво те, що відповідачі Лапковський і Лифенко не мають жодного відношення до музики (підтвердили самі в суді), нічого не змогли пояснити з приводу природи патенту, самі підтвердили, що копіювали музичні твори гурту “Антитіла” з ліцензійного диска, що не призначений для комерційного використання.
Єдиний із відповідачів хто має музичну освіту — Тиможинський — відхрещується від них і зсилається на те, що копіювали композиції треті особи, яких назвати не хоче. Суддя Черняк В. В. без жодних обґрунтувань каже, що вся ця група людей ні в чому невинні! Ми, звісно, очікували такого розвитку”, — пишуть музиканти.

Музиканти звинувачують суддю Черняка В. В. в  упередженому ставленні й тісних родинних зв’язках в апеляційному суді Волинської області, де працює його дружина, і мама теж була понад 20 років тут суддею.

Проте, гурт не здається і готує апеляцію.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!