Апеляційний суд залишив запобіжний захід Остапу Стахіву

Львівський апеляційний суд залишив місцевому громадському активісту Остапу Стахіву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі майже 1 млн грн. Про це повідомили “Варта1” у пресслужбі прокуратури Львівської області.

Львівського активіста, відомого своєю антивакцинаторською діяльністю підозрюють у вчинені злочину проти основ нацбезпеки України.

“Зокрема, за даними слідства, на початку листопада 2021 року чоловік організував та очолив мітинг у Києві, на якому були присутні понад 3 тис людей та під час якого під антивакцинаторськими гаслами публічно закликав присутніх до примусового видворення представників усіх чинних органів державної влади та самостійного провадження державної влади через підконтрольні неконституційні органи”, — йдеться у дописі прокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Нагадаємо, 18 листопада Остапу Стахіву призначено 60 діб арешту або застава 998 тисяч гривень. Також Стахів має здати закордонний паспорт.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!