Архітектурну пам’ятку Львова почали перебудовувати під готель (фото)

Опубліковано 10 Липня 2019 о 13:03

Неподалік Стрийського парку почалося бідівництво нового готелю. Так, у будинку № 6 на вул. Уласа Самчука, що є пам’яткою архітектури, вже розпочали будівельні роботи. Проти перебудови старовинної вілли вже виступилильвів’яни. Про це пише “Львівський портал”.

Містобудівні умови та обмеження на реставрацію з пристосуванням під готель будинку на вул. Уласа Самчука, 6, виконавчий комітет міськради Львова видав ще у червні минулого року. Дозвіл на такі роботи у пам’ятці архітектури отримала Ольга Шпирка, мешканка села Руданці, Кам’янка-Бузького району. Згідно з даними аналітичної системи “YouControl”, вона також є фізичною особою-підприємцем, яка займається оптовою торгівлею деревиною і будматеріалами.

Читайте також: Очільник “Варти 1” Ігор Зінкевич розповів, чому вартО боротися за зміни у країні (ФОТО)

Як поваідомилиу виданні: “Станом на 9 липня, тут вже розпочали роботи з фундаментом та дахом, біля однієї зі стін будинку встановлене риштування, а невелику споруду, яка входить у комплекс пам’ятки, практично розібрали”, — йдеться у повідомленні й оприлюднено фото початку будівництва.

Згідно з містобудівним розрахунком, всі роботи відбуваються на земельній ділянці площею 0,1353 га, яка входить в історичний ареал Львова. При цьому виконком дозволив забудувати її на 59 %.

Також з’ясовано, що висота майбутнього готелю не повинна перевищувати 8,5 та 18,45 м.

Активні роботи у віллі розпочалися орієнтовно на початку липня.

Через те, що частину пам’ятки архітектури почали демонтовувати, небайдужі львів’яни вже створили електронну петицію до міської ради з вимогою зупитини такі роботи, які, на їхню думку, не відповідають нормам реставрацію, і зберегти історичну віллу на вул. Уласа Самчука.

Для того, аби цю петицію розглянула мерія, потрібно 500 підписів, збір підписів триватиме до вересня.

Як додають у виданні, попередній проект реставрації вілли передбачав облаштування додаткового поверху завдяки розширенню даху та закритої тераси, яку мали б вибудувати під першим поверхом. Відтак, двоповерховий будинок хотіли перетворити фактично у чотириповерховий готель.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM