Атовець, який після конфлікту з неповнолітнім потрапив у реанімацію, помер

Вчора, 7 березня, у реанімаційному відділенні НЦМЛ помер чоловік, який отримав тяжкі тілесні ушкодження, після удару неповнолітнього. “Варта1” уже писала, що вночі з 2-го на 3-тє березня, між 15-річним хлопцем та чоловіком — учасником АТО, якому близько 40-ка років, стався конфлікт. Як повідомляло видання “БУГ”, після удару підлітка, колишній військовий потрапив у реанімацію Нововолинська з тріщиною у голові.

Останній перебував у важкому стані без свідомості, травми виявилися несумісні з життям. Поліція по камерах відеоспостережння з’ясувала, що підліток ходив по місту та “стріляв” цигарки. Підійшов і до потерпілого, між ними виник конфлікт.

15-річний хлопець наніс удар, внаслідок якого чоловік впав на землю. В атовця була тріщина на голові від одного вуха до іншого. Він помер у лікарні.

Проводяться відповідні слідчі дії. Судмедекспертиза має з’ясувати чи використовувався при ударі сторонній предмет і внаслідок чого отримані тяжкі тілесні ушкодження, які потягнули за собою смерть (безпосередньо від удару чи після падіння). Це все буде впливати на кваліфікацію злочину.

Неповнолітній не притягувався до відповідальності, але вже потрапляв у поле зору правоохоронців.

Триває слідство.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!