Авіакомпанія “Ryanair” відновлює польоти до Львова

Опубліковано 2 Липня 2020 о 16:30

Ірландська бюджетна авіакомпанія “Ryanair” відновить виконання рейсів по понад 20 напрямкам із/до України, починаючи з 1 липня 2020 року! Про це повідомляють на корпоративному сайті авіакомпанії.

Із 3 липня “Ryanair” відновлює польоти зі Львова до Лондона (Британія).

Новий напрямок “Ryanair” — Львів–Будапешт (Угорщина) на якому літає також “Wizz Air”. Кожен із перевізників виконуватиме по два рейси на тиждень: у середу, четвер та два рейси у неділю.

Львів–Мемінген (Німеччина) стартує із 6 липня. Ryanair виконуватиме польоти всього раз на тиждень по понеділках. Із вересня польоти виконуватимуться ще й по п’ятницях.

Львів–Болонья (Італія). Новий рейс “Ryanair” має стартувати із 6 липня із частотою два рази в тиждень по понеділках та п’ятницях.

Львів–Мілан (Італія). Новий рейс “Ryanair” стартує із 7 липня, з частотою два рейси на тиждень — у вівторок та суботу.

Львів–Рим (Італія). Новий напрямок “Ryanair” який має стартувати із 8 липня, і здійснюватися по середах та неділях.

Львів–Дюссельдорф (Німеччина). Авіакомпанія “Ryanair” відновлює рейс із 1 вересня із частотою три рази на тиждень: вівторок, четвер, субота.

Львів–Варшава-Модлін (Польща). Рейс “Ryanair”, який відкладено до 02 вересня. Польоти здійснюватимуться відразу п’ять раз на тиждень (окрім вівторка та суботи).

Львів–Краків (Польща). Відновлення польотів авіакомпанією “Ryanair” відкладено до 2 вересня і здійснюватиметься чотири рейси на тиждень у понеділок, середу, п’ятницю та неділю.

Львів–Познань (Польща). Новий напрямок для авіакомпанії “Ryanair”, який стартує із частотою два рази в тиждень із 2 вересня.

Також сьогодні зі Львова відновлено чартерні польоти до курортної Анталії (Туреччина) від перевізника “Azur Air” Ukraine.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM