Автомобіль пошкодив трактор для очистки дощоприймачів у Львові

Опубліковано 15 Квітня 2019 о 19:00

Мерія готує документи до суду на відшкодування збитків. На початку цього місця приватний автомобіль “Лексус” здійснив наїзд на трактор ЛКП «ШРП Залізничного району». Внаслідок аварії, травмовано двох працівників ШРП та сильно пошкоджено трактор. Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, зараз готуються документи до суду на власника “Лексуса” щодо відшкодування збитків через пошкодження техніки.

ШРП Залізничного району використовувало трактор для механізованої очистки дощоприймачів.

«Нещодавно, 5 квітня, сталася неприємна подія — автомобіль “Лексус” в’їхав у трактор ЛКП «ШРП Залізничного району», коли він проводив роботи з очищення дощоприймачів. У результаті наїзду, було травмовано двох працівників ШРП, які сиділи в тракторі, і сильно пошкоджено трактор. Техніка потребує ремонту.

Зараз трактор оглядають майстри і відповідні служби. Є тріщина в основних конструкціях трактора, тому не виключений варіант, що техніка взагалі не буде придатною до роботи і не підлягатиме ремонту. Орієнтовна сума ремонту може становити 150 тисяч гривень. Та висновок обстеження будемо мати трохи згодом. Плануємо подавати до суду на власника “Лексуса”. Зараз готуємо документи”, — повідомила Ірина Маруняк.

За її словами, відсутність трактора ускладнює роботи з очистки дощоприймачів. Зараз працівники ШРП змушені чистити дощоприймачі вручну.

«Станом на сьогодні у Залізничному районі найменший відсоток почищених дощоприймачів, у зв’язку з відсутністю техніки для цих робіт», — додала посадовець.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM