«Барком-Кажани» у півфіналі волейбольної Суперліги

1486829317589f370557944

У Львові завершився перший домашній матч серії плей-офф між «Барком-Кажани» та чернігівським ВК «Буревісник ШВСМ». Рахунок матчу 3:0 ( 25:13, 25:10, 25:17) на користь «кажанів». Відтак, львівська команда проходить до іншого раунду плей-офф.

Про це пише прес-служба ВК «Барком-Кажани»

На виїзді «кажани» вже обіграли чернігівчан, тож продовжувати боротьбу до «золотого сету» львівська команда не стала. Господарі майданчика перехопили ініціативу з перших хвилин матчу. Як наголосив головний тренер «кажанів» Угіс Крастіньш, ця серія матчів далася команді досить легко.

«Основне завдання сьогоднішньої гри — тримати концентрацію. І я радий, що ми її витримали до кінця. Подавали добре і зіграли у всіх компонентах достойно», — додав Угіс Крастіньш.

До наступної серії матчів, каже тренер, команда готуватиметься традиційно. Звісно, враховуватимуть певні особливості суперника. Володимир Борисенко, капітан «Буревісника» запевняє, що його команда зробила все можливе на майданчику у Львові.

«Тут хотіли показати таку гру, як вдома. Але ми звикли тренуватися в малому залі, тому тут дещо розгубилися. Зіграли як зіграли. Але наша задача - залишитися в Суперлізі», — додає Борисенко.

Найближчі ігри «кажанів» в межах плей-офф відбудуться вже наступного тижня, 29 та 30 березня, з харківською «Юракадемією».

varta1.com.ua: Новини