Без пільговиків: до Малехова і Підбірців запустять експрес-маршрути (схеми)

З 1 лютого із центру Львова почнуть курсувати експрес-автобуси до сіл Малехів і Підбірці. Їх буде обслуговувати комунальне АТП-1.

Про це в п’ятницю, 24 січня, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Зазначається, що відповідні рішення «Про запровадження тимчасового маршруту» були прийняті сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

«Прошу підтримати рішення про запровадження тимчасового маршруту до с. Малехів, який курсуватиме від села до вулиця Під Дубом у Львові. На маршруті курсуватиме один автобус пасажиромісткістю не менше 35 пасажирів. Цього досить для забезпечення інтервалу 20 хв. Вартість проїзду буде встановлено відповідно до економічно обґрунтованого розрахунку. На зупинках буде розміщено графік руху», — доповів виконкому начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

До Малехова авобуси курсуватимуть за таким маршрутом: «Малехів–вулиця Хмельницького–вулиця Гайдамацька–вулиця Замарстинівська–площа 700-річчя Львова–вулиця Під Дубом–проспект Чорновола–площа 700-річчя Львова–вулиця Замарстинівська–вулиця Л. Долинського–вулиця Хмельницького–Малехів».

Аналогічне рішення було прийнято щодо запровадження маршруту до села Підбірці. Проектом рішення виконавчого комітету передбачається, щоб маршрут в с. Підбірці курсував за схемою «площа Різні–вулиця Торгова–площа Князя Ярослава Осмомисла–вулиця Гонти–площа Данила Галицького–вулиця Підвальна–площа Митна–вулиця Личаківська–вулиця Голинського–вулиця Тракт Глинянський–с. Підбірці–вулиця Тракт Глинянський–вулиця Личаківська–площа Митна–вулиця Винниченка–вулиця Підвальна–площа Данила Галицького–вулиця Гонти–площа Князя Ярослава Осмомисла–площа Різні».

Вартість проїзду ще не визначили, втім відомо, що ці автобуси будуть їздити без пільговиків.

Однак, міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення детально проаналізувати схему руху маршруту до села Підбірці, зокрема щодо можливості зміни кінцевої зупинки у Львові. Маршрути, наразі, курсуватимуть до 30 квітня 2020 року.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!