Без їжі й чистого одягу: п’яна мати зовсім занедбала своє дворічне дитя (фото)

Опубліковано 12 Квітня 2019 о 18:49

До представників служби у справах дітей Часового Яру надійшло повідомлення про те, що 32-річна жінка неналежним чином виконує батьківські обов’язки. Ця родина в поле зору соціальних працівників потрапляла і раніше, але ситуація на той момент була контрольованою. Зараз же матір повністю забула про дитину. Про це повідомляє ГУНП Донецької області.

На повідомлення про загрозу безпеки дитини відреагували і поліцейські. Однак, потрапити до приміщення відразу не вдалося, так як мати перебувала в стані сильного алкогольного сп’яніння, а все ж таки відчинивши двері, відразу навіть не змогла зорієнтуватись, що відбувається.

У ході огляду приміщення контролюючі органи не знайшли продуктів харчування, чистої білизни та одягу для дитини, а дворічна дівчинка тим часом самостійно гуляла квартирою та будь-якої миті могла заподіяти собі шкоди. Дитину помістили у лікарню для огляду. Відносно матері поліцейські склали адміністративний протокол та надали виправний термін, а потім служба буде розглядати подальшу долю малечі.

Забрати дітей з родини — крайній метод, проте іноді просто необхідний. Головна мета поліції — не забрати дитину з сім’ї, а зробити все залежне, щоб малеча могла нормально жити зі своїми рідними та отримувати необхідний догляд. Тому правоохоронці проводять превентивну роботу з батьками, і нерідко вона дає результати.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM