Більше жодних пластикових стаканчиків! Українська мережа фастфудів “McDonald’s” прийняла екорішення

Опубліковано 26 Червня 2020 о 14:30

Популярна мережа фастфудів “McDonald’s” прийняла рішення на користь екології, відмовившись від використання пластикових стаканчиків у своїх закладах в Україні.

Про це повідомляється на сторінці компанії у “Facebook”.

“Мало насолоджуватися красою планети. Потрібно піклуватися про неї! Саме тому ми відмовляємося від пластикових стаканів, в яких подавали холодні напої. Відтепер тільки паперові”, — наголосили у “McDonald’s”.

Так, “McDonald’s” в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для холодних напоїв. Раніше в закладах мережі подавали гарячі напої в паперових стаканах, а коктейлі, лимонади й холодні напої — у пластику.

Там зауважили, що завдяки цьому екологічному рішенню споживання пластику зменшиться на 10 тонн щомісяця.

“Ми довго шукали партнера, який відповідатиме стандартам якості й безпеки. І ось це сталося! Долучайтеся до екологічних ініціатив. Давайте доведемо планеті, як ми її любимо”, — закликали в компанії.

Також у мережі додали, що паперові стакани для напоїв “McDonald’s” виробляють зі 100 % целюлози із сертифікованої сировини PEFC. Це означає, що заготівля сировини не загрожує біорізноманіттю, не знижує продуктивності й екологічної функції лісів.

До 2025 року компанія планує повністю відмовитись від пластику та перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM