Біля Львова впав літак АН12: є жертви (фото)

Зранку, 4 жовтня, о 07:30 год., літак АН12, який летів до Львова і мав приземлитися в аеропорту “Львів”, приземлився під Львовом. Про це повідомив голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.

За попередніми даними, літак здійснив посадку біля цвинтаря в Сокільниках.

“Наразі, подробиці з’ясовуються, спецтехніка і ДСНС виїхали на місце події о 08:00 год. На борту траспортного літака АН12 перебували 7 осіб, наразі, про стан чи потерпілих не відомо. З інформації — ще годину буде закритий аеропорт “Львів”. На 08:00 год., з’явилася інформація, що місце посадки Жирівка”, — йдеться у повідомленні.

Стнаном на 08.10 год., як передає кореспондент з місця події — є інфомація про знайдених трьох людей. Працівники ДСНС працюють над деблокацією їх з під уламків літака.

На 09:15 год. аеропорт закритий на невизначений час, є інформація про 4 людей, які загинули. Про це написав міністр інфраструктури В’ячеслав Криклій, у соцмережі “Facebook”.
ОНОВЛЕНО: На борту літака перебувало 8 осіб, з них 7 чоловік екіпажу та 1 одна особа, що супроводжувала вантаж.Рятувальники деблокували 3 потерпілих із пошкодженого літака, яких із травмами різного ступеня важкості госпіталізовано в 8-му міську клінічну лікарню м Львова. Внаслідок падіння літака 5 осіб загинуло.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!