Блакитноокій Мирославі зробили операцію по трансплантації печінки (ФОТО)

Зовсім нещодавно вся Україна з усіх сил намагалася вр’ятувати 8-ми місячну Мирославу, що потребувала негайної трансплантації печінки. Завдяки зусиллям небайдужих людей, вдалось зібрати необхідну суму та відправити дівчинку на лікування.

Вчора, 8 листопада, у Брюсельській клініці була проведена життєво необхідна операція.

“В 23:00, 8 листопада, закінчилась трансплантація у Миросі. Операція була технічно важкою: маленька вага дівчинки, крихітні судини, рідкісна особливість “situs inversus”, коли органи розташовані дзеркально. Все це привело до 15- годинної операції, яка закінчилась успішно незважаючи на високий ризик.”, йдеться у повідомлення благодійного фонду “Ренесанс”.

Волонтери Варти-1 зазначають, що за долю дівчинки хвилюється десятки тисяч людей.

“Ще нещодавно ми не спали ночами, писали заклики про допомогу та думали, як зібрати необхідну суму грошей для лікування малечі, а зараз ми плачемо від щастя. Маємо надію, що в подальшому все буде добре та Мирослава подолає важку реабілітацію без ускладнень. Безперечно для усіх нас це свято, адже більшість волонтерів були переконані, що через маленьку вагу операцію так швидко не зроблять. Проте, на щастя, все йде за планом медиків. Ми дуже надіємося, що малеча зовсім скоро повернеться до звичного дитинства, та, як і усі діти, гратиметься із своїм братиком та сестричкою, піде в садочок, а згодом і до школи.”, розповідає волонтер Роксолана Зінкевич із Варти 1.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!