Блогерка з Одеси назвала Україну “самая кончєнная страна” через затримку авіарейсу

Блогерка з ніком “missverona” не змогла вчасно вилетіти з київського аеропорту через затримку рейсу. Це її настільки розлютило, що дівчина назвала Україну “самой кончєнной страной”.

Як інформує «24 Канал», перші сторіз дівчини зникли з її інстаграму. На них вона ображала Україну, аеропорт, його співробітників та авіакомпанія.

Дівчині з ніком “missverona” не сподобалося ставлення працівників летовища, вона заявила, що перебуває у “самому кончєнному аеропорту самой кончєнной страни”. Такими ж словами вона назвала й авіакомпанію “МАУ”. Все це через те, що її рейс затримали на 4 години, і бідоласі доведеться чекати в аеропорту не 2, а аж 6 годин.

Після цього дівчина записала наступне відео, яке віддалено нагадувало вибачення. На ньому вона казала, що не так висловилася. “Україна — норм, а люди — ні. Одеса — любов! І люди в ній теж”, — підписала сторіс блогерка. І додала, що на решту їй наплювати, але “люди в Києві — агресори й егоїсти”.

Свою агресію дівчина вилила і на користувачів мережі

Далі користувачі засипали дівчину гнівними коментарями. І вона зняла наступне відео, в якому заявила, що не просить вибачення.

Треба уточнити: я ненавиджу всіх людей, щоб всякі “ущерби”, типу вас, не ображалися, — продовжила блогерка.

Вона додала, що вважає, що їй заздрять: “У моєму обличчі більше грошей, ніж ви заробляєте за рік, бідні й жалюгідні у*бани”. Вона вважає, що люди через свою убогість звинувачують всіх симпатичних дівчат, зокрема і її, в “ескорті”.

Нагадаємо, українці 1 липня не змогли вчасно вилетіти до Туреччини з низки аеропортів. Ймовірно, одним із таких рейсів мала летіти й блогерка.

У міжнародному аеропорту “Бориспіль” затримують одразу 5 рейсів до Анталії. Представники авіакомпаній заявили, що рейси перенесли через відсутність дозволу зі сторони Туреччини.

Перенесли час вильоту й в аеропортах Львова, Одеси, Запоріжжя, Харкова.


Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!