Брати Дубневичі переписали ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську на синів

Брати Богдан і Ярослав Дубневичі переписали ТОВ “Енергія-Новий Розділ”, яке є власником теплоелектроцентралі в місті Новий Розділ Львівської області, на своїх синів.

Про це повідомляє “РБК-Україна”, з посиланням на дані аналітичної системи “YouControl”.

Зміни до Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців внесли 16 січня 2020 року. Засновниками ТОВ “Енергія-Новий Розділ” є дві компанії — ТОВ “Агропромислове підприємство “Львівське” (90,05 % частка у статутному капіталі) та міське державне комунальне підприємство “Розділтеплокомуненерго”.

Раніше власниками “Львівського” та кінцевими бенефіціарами “Енергії-Новий Розділ” були народний депутат восьмого скликання Богдан Дубневич та його рідний брат, народний депутат дев’ятого скликання Ярослав Дубневич. Зараз фактичними власниками ТОВ стали син Богдана Дубневича — Павло та Ярослава Дубневича — Юрій.

Крім того, наприкінці грудня 2019 року аналогічні зміни відбулися з ТОВ “Енергія-Новояворівськ”. Це товариство з обмеженою відповідальністю володіє ТЕЦ у Новояворівську і також фігурує у справі про розкрадання газу. Замість братів Дубневичів кінцевими власниками юрособи стали їхні сини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!